Maciej Orzechowski Ginekologia Krotoszyn

Od ponad 15 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem – ginekologiem oraz specjalistą w endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości i jest to moją życiową pasją.

Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

Najwyższej jakości sprzęt

Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek,

wyposażyłem gabinet w nowoczesny sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym kliniczny aparat ultrasonograficzny firmy GE Voluson E10.

Obecnie jest to jeden z zaledwie kilkunastu tej klasy aparatów dostępnych w Polsce.

Możliwości naszego ultrasonografu:

  • Technologia HDlive™
  • Technlogia Advanced VCI
  • Opcja SonoBiometry
  • Opcja SonoAVC™follicle
  • Opcja SonoVCAD™heart
  • Zaawansowane obrazowanie STIC

Przykładowe zdjęcia

Nowoczesna diagnostyka

wyposażyliśmy gabinet w nowoczesny sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym,

Diagnostyka i leczenie niepłodności

O mnie

Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.  W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.  Mogę się pochwalić, że należę do grona 100 z 7600 ginekologów praktykujących w Polsce z takimi kompetencjami poświadczonymi odpowiednimi dyplomami.

czytaj więcej o mnie

Od ponad 20 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem oraz specjalistą w endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.   W trosce o najwyższą jakość opieki medycznej nad pacjentkami i parami starającymi się o dziecko, ukończyłem w 2018 roku kilkuletnie szkolenie specjalizacyjne. Po zdaniu egzaminu państwowego uzyskałem tytuł Specjalisty w Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości. Specjalizację tą posiada obecnie niespełna 70 z blisko 7600 ginekologów praktykujących w Polsce. Zakres zagadnień objętych tą dziedziną pozwala na profesjonalną diagnostykę oraz leczenie pacjentek z problemami endokrynologicznymi w ginekologii oraz par borykających się z niezamierzoną bezdzietnością.   Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.   Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.   W trosce o bardziej precyzyjną diagnostyką u pacjentek, zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach, przyznawane przez Komitet Sterujący Międzynarodowej Grupy Analizy Guzów Jajnika IOTA 2018   Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:  
  • Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  • Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  • Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ), przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Opinie o nas

Państwa opinie są dla nas ważnym oraz cennym drogowskazem kierunku rozwoju. Prosimy o dzielenie się Państwa wrażeniami po wizycie w Profemi.

Czytaj więcej na:

Zdecydowanie polecam! Bardzo profesjonalna wizyta, szczegółowe badanie, wszystko dokładnie wyjaśnione. Poza tym Pan doktor to bardzo miły człowiek. Zdecydowanie wrócę tutaj przy kolejnej ciąży.

Kinga - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Lekarz bardzo rzeczowy, uprzejmy. Konkretnie odpowiadał na pytania oraz przeprowadził szczegółowe badania. Polecam serdecznie.

Aneta - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Jeszcze nigdy nie byłam u tak fantastycznego, dobrego lekarza. Najlepszy pod każdym względem. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada na pytania bez problemu, miły, dokładny, kulturalny. Nawet jak bym chciała się czegoś przyczepić to naprawdę nie ma czego. Lekarz z powołania. Polecam z całego serca każdej kobiecie.

Justyna - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Pan Doktor to świetny specjalista, wizyta przebiega w miłej atmosferze, bardzo dobry kontakt z pacjentką, wszystko dokładnie wytłumaczone.

Podsumowując – wizytą na wysokim poziomie, polecam serdecznie 🙂

Paulina - Facebook

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Fantastyczny lekarz. Zna się na tym co robi a przy tym jest niesamowicie miły, uprzejmy i pomocny. Polecam z czystym sumieniem najlepszego lekarza.

KRN- Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Jestem bardzo zadowolona z badań prenatalnych wykonanych u Pana doktora. Wszystko dokładnie objaśnione, miła atmosfera podczas badania, profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam !

Natalia- Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Profemi Ginekologia

Zapraszam Serdecznie,

jestem przekonany, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem. Maciej Orzechowski

Rejestracja:

(+48) 500 160 816

Poniedziałek – Piątek 16:00 do 19:00

w środę rejestracja nieczynna

Email:

ginekologia@profemi.pl

Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Odwiedź nas:

ul. Witosa 5, Krotoszyn

Zobacz na mapie google