Anita i Maciej Orzechowscy

Ginekologia i Estetyka w Krotoszynie

Specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad Pacjentami w zakresie ginekologii i położnictwa, fizjoterapii uro-ginekologicznej oraz estetyki twarzy i ciała.

Mile widziani są u nas także Panowie, to z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegową.

Profesjonalizm  działań osiągamy dzięki pełnemu poświęceniu i oddaniu pracy. Wyjątkowa jakość i wartość  działań spowodowana jest traktowaniem naszej profesji jako pasji, która zachęca nas do podejmowania nowych wyzwań.

Troszcząc się o zdrowie naszych Pacjentów wyposażamy gabinet w nowoczesny, innowacyjny  sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. Wszystkie urządzenia posiadają europejski certyfikat CE dzięki czemu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

Serdecznie zapraszamy i zapewniamy, że wizyta u nas może być pozytywnym przeżyciem.

Pobytu w Profemi

Komfort

Poznajcie Państwo naszą Praktykę!

Naszymi celami są:

  • bezpieczeństwo Pacjentów i ich zadowolenie,
  • świadczenie usług w sposób sprawny i profesjonalny,
  • ciągłe poszerzanie oferty wykonywanych świadczeń,
  • kompleksowe informowanie pacjentów na temat stanu zdrowia i planowanego leczenia,
  • diagnostyka i terapia najnowocześniejszym sprzętem medycznym,
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę.

Nasza misja

Misją PROFEMI jest taka opieka nad Pacjentami, by zachowali pełnię zdrowia i atrakcyjności na długie lata.

- Poznajcie Nas -

O nas

Anita Orzechowska

Mądre starzenie się (ang. smart aging) to powolne, naturalne i holistyczne działanie przeciwstarzeniowe, które ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji oraz hamowanie procesów starzenia się. 

 Takie podejście przyświeca mojej drodze zawodowej, podaje kierunek rozwoju oraz pogłębia pasje.

Jestem magistrem kosmetologii o specjalizacji antiaging (przeciwstarzeniowej). Studia dopełniły moje wcześniejsze wykształcenie- jestem również magistrem fizjoterapii w zakresie uroginekologii. Połączenie obu tych dziedzin pozwala mi patrzeć na Pacjenta z szerszej perspektywy i ułatwiać podejmowanie skutecznych terapii.

Jestem zwolennikiem dbania o skórę przez cały rok odpowiednią pielęgnacją domową. Kładę duży nacisk na edukację Klientów w każdym wieku w zakresie dbania o nią. Są jednak naturalnie przebiegające procesy starzenia się naszej skóry, przejawiające się jej ścieńczeniem, przesuszeniem, przebarwieniami, zmarszczkami, które należy spowalniać przy pomocy profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych i procedur medycyny estetycznej.

 

 

 

czytaj więcej o mnie

Wszystko, co robię, robię z pasją, zaangażowaniem i dużą atencją.

Pogłębiam swą wiedzę oraz umiejętności na licznych kongresach, szkoleniach i kursach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracuję również z innymi praktykami, w zakresie konsultacji tematycznych.

 

 

Maciej Orzechowski

Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony. 

Od ponad 15 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem – ginekologiem oraz specjalistą w endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

 

W trosce o najwyższą jakość opieki medycznej nad pacjentkami i parami starającymi się o dziecko, ukończyłem w 2018 roku kilkuletnie szkolenie specjalizacyjne. Po zdaniu egzaminu państwowego uzyskałem tytuł Specjalisty w Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości. Specjalizację tą posiada obecnie niespełna 70 z blisko 7600 ginekologów praktykujących w Polsce. Zakres zagadnień objętych tą dziedziną pozwala na profesjonalną diagnostykę oraz leczenie pacjentek z problemami endokrynologicznymi w ginekologii oraz par borykających się z niezamierzoną bezdzietnością.

 

Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) – jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

 

Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

 

 

czytaj więcej o mnie

W trosce o bardziej precyzyjną diagnostyką u pacjentek, zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach, przyznawane przez Komitet Sterujący Międzynarodowej Grupy Analizy Guzów Jajnika IOTA 2018.

 

Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

 

  • Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  • Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  • Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ), przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Opinie o nas

Państwa opinie są dla nas zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi oraz wyznaczają kierunek dalszego rozwoju.

Czytaj więcej na:

Polecam. Problem z którym borykałam się już któryś rok, zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dwa spotkania i wrócił do normy nie tylko wygląd fizyczny,ale także psychika.

Dziękuję! i polecam wszystkim, całym serduchem

Izabela - Znany Lekarz

Estetyka - Anita Orzechowska

Nigdy nie spotkałam tak dobrego specjalisty. Pan doktor ma niesamowitą cierpliwość, wiedzę i podejście do pacjenta. Dziecko nie chciało współpracować przy badaniu, ale Pan doktor cierpliwie czekał, żeby wszystko dokładnie zobaczyć, pokazać i wytłumaczyć. Wspaniała osoba z pasją do swojego zawodu. Polecam z całego serca!

Klaudia - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Chodzę regularnie na badania kontrolne do Pana Doktora- jest profesjonalistą, poświęca tyle czasu ile potrzeba pacjentce; przy tym jest bardzo empatyczny. Wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały.

Marta - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Profesjonalna obsługa, zabieg bezbolesny, a efekt …. rewelacja. Profesjonalizm Profesjonalizm Profesjonalizm i bardzo dobry sprzęt.

Gosia- Znany Lekarz

Estetyka - Anita Orzechowska

Do pana dr przyjechałam na badania prenatalne. Jestem zaskoczona punktualnością, profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do pacjentki, jakością sprzętu, sposobu omawiania obrazu usg, dokładnych i zrozumiałych dla pacjenta odpowiedzi na pytania. Cieszę się, że tak ważne usg powierzyłam panu dr! 🙂

Monia T- google

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Jeszcze nigdy nie byłam u tak fantastycznego, dobrego lekarza. Najlepszy pod każdym względem.Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada na pytania bez problemu, miły, dokładny, kulturalny. Nawet jak bym chciała się czegoś przyczepić to naprawdę nie ma czego. Lekarz z powołania. Polecam z całego serca każdej kobiecie.

Angelika - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Wczoraj miałam badania prenatalne 1trymestru u doktora Macieja. Polecam z całego serca! Wszystko dokładnie opowiedziane z każdym najmniejszym szczegółem. Lekarz bardzo sympatyczny, podczas badania panuje miła atmosfera. Polecam, na pewno wrócę na kolejne badania prenatalne.

A.Ch. - Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Fantastyczny lekarz. Zna się na tym co robi a przy tym jest niesamowicie miły, uprzejmy i pomocny. Polecam z czystym sumieniem najlepszego lekarza.

KRN- Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski

Jestem bardzo zadowolona z badań prenatalnych wykonanych u Pana doktora. Wszystko dokładnie objaśnione, miła atmosfera podczas badania, profesjonalne podejście. Zdecydowanie polecam !

Natalia-Znany Lekarz

Ginekologia - Maciej Orzechowski