Obserwuj nasze Social Media:

Facebook Estetyka

Peeling chemiczny, indywidualnie dobrany do stanu skóry, idealnie przygotowuje ją do dalszych procedur kosmetologicznych oraz medycznych.

Silna opalenizna oraz przebarwienia są przeciwskazaniem lub znacznym ograniczeniem możliwości zastosowania laserów celem np. zamknięcia naczynek, rumienia czy też odmładzania skóry.

Zabiegi silnie nawilżające naskórek i nawadniające  skórę, zwłaszcza po okresie letnim oraz zimowym.

Szczególnie sprawdzą się tutaj preparaty na bazie kwasu hialuronowego podane drogą mezoterapii igłowej, w tym stymulatory tkankowe. Nawilżona skóra jest podstawą do zabiegów laserowych, w  których  zasadniczym chromoforem jest woda.

Pozwala również prawidłowo regenerować naskórek po innych zabiegach.

Zabiegi frakcjonujące skórę na różnych poziomach,  posiadają wielofunkcyjne działanie. Poprzez wprowadzenie jej w stan zapalny wpływamy na modulowanie stanu zapalnego, dzięki czemu działamy na przebarwienia głębiej umiejscowione. W przypadku blizn potrądzikowych- wypłycamy je.

Również skóra problematyczna, z trądzikiem młodzieńczym, trądzikiem dorosłych oraz różowatym- poddają się terapii mikronakłuwania i powoduje znaczne złagodzenie objawów.

W PROFEMI Estetyka mamy do zaoferowania 3 sposoby mikro nakłuwania skóry. Każda z metod jest dobierana w zależności od stanu skóry, wieku oraz wykonywanych wcześniej zabiegów:

1. Dermapen 4

2. Laser frakcyjny Emerge

3. Mezoterapia z falą radiową Scarlet RF

Nie zawsze jest potrzeba lub możliwość, ze względu na czas rekonwalescencji, wykonywania zabiegów inwazyjnych. W takich przypadkach proponujemy zabiegi tzw „lunchowe”, po których można normalnie funkcjonować bezpośrednio po zabiegu.

Szczególnie polecamy w takich przypadkach: podczerwień ALMA NIR, która pobudza krążenie w skórze, stymuluje ją do produkcji nowego kolagenu. Skóra dostaje drugie życie!

oraz

Maximus TRI LIPO– oprócz wpływu falą radiową na skórę, również gimnastykuje mięśnie twarzy. Skóra napina się a mięśnie odzyskują swą sprężystość.

Skóra mężczyzn jest grubsza, przez co procesy starzenia się widoczne są w mniejszym stopniu i późniejszym czasie.

Jeśli jednak pojawią się pierwsze zmarszczki mimiczne, są one głębsze oraz bardziej rzucają się w oczy.

Powszechnie wiadomo, że panowie nie przepadają za zabiegami inwazyjnymi. Należy zaproponować im procedury, które zadają jak najmniej bólu a efekty utrzymują się długo.

Najczęściej mężczyźni nie lubią swoich głębokich  zmarszczek na czole. Rozwiązaniem jest tutaj neuromodulator  popularnie zwany „botoxem”. Pozwala on rozluźnić mięśnie czoła i zlikwidować zmarszczki poprzez podanie kilku precyzyjnych nakłuć.

Planując, w myśl zasady „smart aging”, poprawienie jakości skóry twarzy u mężczyzn, niezwykle skutecznym zabiegiem jest podanie stymulatora tkankowego, również w formie iniekcji.

Obie procedury można wykonać w jednym spotkaniu.

 

 

Zobacz galerię z zabiegów na twarz!

Biodermogenesi– rewelacyjna, nieinwazyjna technologia pozwalająca przebudować blizny, w tym rozstępy, które po serii zabiegów są mniej widoczne a po bezpiecznej ekspozycji na słońce- nie widać ich wcale. Cellulit również poddaje się technologii medycznej Biodermogenesi, ujędrniając jednocześnie wiotką skórę.

Naczynka na twarzy, szyi, dekolcie- rumień tzw naczynioruchowy pojawiający się pod wpływem emocji, już po pierwszym zabiegu ALMA DyeVL  potrafią być zniwelowane  w 60-80%. Terapia rumienia na twarzy, popękanych naczynek czy trądziku różowatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji skóry przez cały rok. Mając świadomość, jak kłopotliwe potrafią być to objawy, edukujemy Państwa w zakresie profilaktyki oraz pomagamy dobierać odpowiednie składniki preparatów pielęgnacyjnych.